Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego

Zespół Pure Quality tworzą ludzie, których pasjonuje tematyka ochrony danych osobowych oraz zagadnienia związane z systemami zarządzania w organizacji.

Spółka Pure Quality powstała w ramach kontynuacji i rozwoju działalności firmy isoQRS, będącej na rynku od 2004 roku. Od tego czasu budujemy nasze kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania. Stworzyliśmy zespół trenerów, audytorów oraz inspektorów ochrony danych, którzy stawiają sobie na pierwszym miejscu jakość oraz efektywność realizowanego projektu.

Przeszkoliliśmy kilka tysięcy uczestników w trakcie szkoleń otwartych i zamkniętych. Współpracujemy z najlepszymi jednostkami certyfikującymi na świecie. Zawsze interesuje nas skuteczność procesów i poprawa bezpieczeństwa prawnego Państwa organizacji.

Od zawsze wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. Rozplanowanie prac, terminowość ich wykonania, optymalizacja wdrażanych rozwiązań oraz najwyższe kompetencje naszych ekspertów stanowią o jakości wszystkich usług w ofercie Pure Quality.

Czy stać Państwa na nieoczekiwane kary, ryzyko utraty strategicznych informacji dotyczących firmy, straty ponoszone z powodu niewłaściwego nadzorowania procesów zachodzących w organizacji?

Ważniejsze pytanie: Czy chcą Państwo to zmienić? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to idealnym rozwiązaniem jest rozpoczęcie współpracy z Pure Quality.